Elektroinstalace pro Hradec Králové a okolí

Elektroinstalace jsou součástí všech staveb a pro dodržení komfortu a maximální bezpečnosti je nezbytné jejich odborné zapojení a případné následné revize.

Zajišťujeme veškerou podporu nejen pro novostavby, ale i pro panelové domy či komerční prostory, kde provádíme elektro montáže, prohlídky elektrických zařízení a nářadí - to vše podle platné ČSN. 

elektrikář

To vše zajišťujeme pro Hradec Králové a okolí.

Elektromontáže a údržba

Elektromontáže v sobě zahrnují například rozvod kabelových tras, sekání drážek, příprava strukturované kabeláže, zapojení rozvaděčů i elektrických komponentů. U staveb a větších realizací vám připravíme předem rozpočet, u servisu a drobných předem s klientem konzultujeme postup prací i náklady. Specializujeme se na elektroinstalaci bytových jader.

Elektro - montáže i servis

  • silnoproud i slaboproud
  • nové realizace i rekonstrukce elektroinstalací
  • opravy el. komponentů
  • revize
  • nonstop havarijní servis

Pro naše nové i dlouhodobé klienty zajišťujeme odborné zapojení domácích spotřebičů, jako jsou indukční desky, bojlery, sporáky či kompresory a další spotřebiče. Mezi naše služby patří také výměny elektro komponentů (např. vypínače, zásuvky či osvětlení).

Silnoproud pro novostavby i rekonstrukce starých rozvodů

Specializujeme se na silnoproud, a proto do naší nabídky služeb spadá také připojení rozvaděčů, sekání drážek a rozvod kabelů, montáž zásuvek a další elektrikářské činnosti pro novostavby. Dále zajišťujeme demontáž a rekonstrukce starých rozvodů, odbornou montáž spotřebičů a další služby, které jsou nezbytné pro bezpečně a spolehlivě fungující elektřinu v domě. 

Revize hromosvodů

Stejně jako na každém elektrickém zařízení, tak i na hromosvodech je povinnost provádět pravidelné kontroly. Revize hromosvodů provádíme podle platných norem ČSN EN 62305 a ČSN 33 1500, které určují lhůty a oblasti revizí podle typů hromosvodů. Zajišťujeme instalaci i revize hromosvodů pro Královéhradecký kraj.

Potřebujete elektrikáře? Kontaktujte nás! Hledáte elektrikáře na opravu spotřebičů? Potřebujete provést pravidelné revize? Zrekonstruovat staré rozvody nebo zajistit bezpečné zapojení osvětlení? Kontaktujte nás, postaráme se o každé (elektrické) napětí.

 

Služby elektro
    služby elektro

   

ELEKTRIKÁŘ HK

Luboš Zeman
K Meteoru 759/24
Hradec Králové - Svobodné Dvory
503 11

Tel.: +420 774 587 028
E-mail: lz@email.cz